• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини 2021-2022 навчального року

В рамках заходів щодо видруку примірника копії Конституції Пилипа Орлика в приміщенні бібліотеки нашого закладу оформлена відповідна книжкова виставка. wym-1658995125811 wym-1658995566449

Ось і подолали учні 4 класу першу сходинку шкільного життя.Сьогодні вони отримали свідоцтва про закінчення початкової школи. Прощавай перша вчителько,рідний клас. Попереду чекає середня школа, зі своїми законами і порядками, з цікавими предметами і серйозними вчителями. Бажаємо учням успіхів та сил, щоб все виходило і знання легко давалися.

Вручення свідоцтв учням 4 класуwym-1655109434856

10 червня 2022 року у нашому навчальному закладі пролунав онлайн Останній дзвоник. Вітанням для всіх учнів від вчителів було створено відео, а також кожна дитина мала можливість зробити святкову подорож по шкільній країні,пройти всі завдання і отримати побажання на час літніх канікул.

Всім нам миру та спокою.Все буде Україна!

Останній дзвоник у формі гриwym-1654848425268

З 23.05.22 по 29.05.22 - тиждень Безпеки дорожнього руху, бо безпека на дорорзі - це безпека життя,це відповідальність як водіїв так і пішоходів.Часто діти потрапляють у ДТП через те,що переходять дорогу розмовляючи по телефону або ж слухають музику у навушниках.Правила дорожнього руху потрібно знати всім і обов"язково виконувати.

Онлайн-урок для школярів загальноосвітніх навчальних закладів з безпеки дорожнього руху в рамках національного проекту «Безпечна країна». 23.05.2022 – 27.05.2022 в усіх регіонах Матеріали : 1) Youtube-канал «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна 2) www.dopomogadtp.com, розділ Єдиний національний урок.

Для учнів 1-4 класів рекомендую переглянути відеоматеріал та поговорити проце з дорослими.

Правила дорожнього руху для дітей.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Всесвітній день вишиванки.яке в цьому році припадає на 19 травня, таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку.

"Вишиванка єднає українців"- відеопривітання від учнів навчального закладу.

wym-1653544000071

9 травня в

Європейському Союзі та інших країнах святкується День Європи.

З методичними рекомендаціями щодо проведення уроку, підготовленими

Міністерством освіти і науки України, можна ознайомитися за посиланням

wym-1652077870764

4 травня Міжнародний день протидії булінгу.

День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків.

Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування і цькування і в 2012 році оголосила 4 травня – U.N. Anti-Bullying Day. З цього часу кампанію боротьби з булінгом встигли підтримати 25 країн. Нещодавно до них приєдналася і Україна. Зважаючи на серйозність і масштаб проблеми, Україна почала робити рішучі кроки для її вирішення. Істотно сприяє цьому наявність і доступність різноманітних ресурсів, зокрема, інформаційних.

"Про булінг для дітей"wym-1651561865838

"Як боротися з булінгом"wym-1651562469761

-29 квітня в закладі проходит День Цивільного захисту ( онлайн)

-- 18-22.04.22 тиждень психології у нашому навчальному закладі.Психологічна підтримка зараз потрібна багатьом,тому заплановані заходи спрямовані саме для реалізації цього завдання. План проведення тижня та заплановані заходи.

З 18 квітня по 22 квітня 2022 року в Клишківському НВК проходив тиждень психології.

Мета: оптимізація навчально-виховного процесу, покращення взаємин у тріаді «учень – батьки – учитель» та психологічного клімату в класних колективах, збагачення знань учнів про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, формування прагнення учнів до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного фону та розкриття власних внутрішніх ресурсів.

Тиждень психології проходив під назвою "Психологія на кожен день" та проводився дистанційно.

18 квітня відбулося відкриття тижня психології. Всіх учасників освітнього процесу було ознайомлено з темами заходів. Також всі мали змогу долучитися до акцій "Хвилинка релаксації" та "Дізнайся про себе щось цікаве". Крім того не слід нехтувати безпекою рідних в даний час, тому було запропоновано ряд понад відносно правил безпеки, яких обов'язково потрібно навчити дітей.

19 квітняучні, вчителі та батьки мали змогу заспокоїтися та покращити власний настрої, переглядаючи запропоновані відео для релаксації та гарного настрою. Крім того для педагогів проводилась акція " Афоризм мого життя ", де колеги мали змогу висловити свої думки та почуття, що є дуже корисно в складних обставинах і дає психотерапевтичний ефект.

20 квітня ГНПУ всі учасники освітнього процесу мали змогу на собі перевірити цілющу силу арт-терапії, а також ознайомитися з методами для зняття нервової напруги. Крім того були надані поради, які допоможуть впоратися з емоціями в екстремальних ситуаціях.

21 квітня педагоги, цей учні та батьки мали змогу знову по практикувати різні арт-терапевтичні техніки у повсякденному житті. Крім того були надані поради на тему "Як рятуватися від нападів люті та істерії". І закінчити даний день кожен мав змогу, насолоджуючись красою природи, приєднавшись до вправи " Хвилинка кольоротерапії ".

22 квітня було запропоновано ознайомитися з цікавими фактами стосовно емоцій людини та особливостей спілкування. Для батьків та дітей було запропоновано переглянути Мутфільм " Хто такий психолог?". І в підсумку, задля власної безпеки та здоров'я, було запропоновано ознайомитися з золотими правилами на кожень день.

---- 24 лютого о 5 ранку Росія напала на Україну під приводом "захисту людей від геноциду київського режиму".

«Росія вранці віроломно напала на нашу державу, як це зробила нацистська Німеччина у роки Другої світової війни, – написав президент України Володимир Зеленський. – На сьогодні наші країни перебувають по різні боки світової історії. Росія стала на шлях зла, а Україна захищається і не відмовиться від своєї свободи, хоч би що думала Москва».

20 лютого…. День пам»яті героїв Майдану.Героїв,які загинули під час масових акцій протесту і яких назвали Небесною сотнею,душі яких потрапили до раю,і з неба Сотня продовжує охороняти Україну.

Сьогодні ми згадуємо їх всіх поіменно,бо не маємо права забувати.

Хай слава йде по всій землі,

Про наш народ,який не здався.

Який за чесність і за мир,

Життям синів розрахувався.

Виховний захід,який підготували учні 10 класу «Небесна сотня: герої не вмирають « повернув нас у лютий 2014 року…

Героям Майдану

З 14.02.22 – 18.02.22 у стінах нашого закладу проходив тиждень природо- математичних дисциплін.

Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час тижня природо -математичних наук, добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дали змогу педагогам та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці.

Розпочався тиждень з відкриття лінійки, на якій учнів ознайомили з планом проведення тижня.

З понеділка по четвер, на шкільних перервах, між учнями 5-8 класів проходив конкурс « Сірникова математика», де учні мали змогу проявити свої знання, логіку, кмітливість, спритність. За результатами конкурсу учні отримали наступні результати:

Команда хлопців: Команда дівчат:

І місце – 7 клас; І місце – 8 клас;

ІІ місце – 5 клас; ІІ місце – 7 клас;

ІІІ місце – 8 клас; ІІІ місце – 5 клас;

ІV місце – 6 клас ІV місце – 6 клас

У середу , 16.02.22, вчителями природничих дисциплін для учнів 6 – 10 класів було проведено пізнавальну гру

« Символи країн» , у якій учні не тільки проявили свої знання та здібності, але й дізналися багато нової корисної інформації. По закінченню було оголошено переможців:

І місце – 8 клас;

І місце – 9 клас;

ІІ місце – 6 клас;

ІІ місце – 10 клас;

ІІІ місце – 7 клас

Дуже оригінально та цікаво відбулися уроки хімії в учнів 10-11 класів , де вони мали змогу відчути себе в ролі моделювальників – будова молекули за ескізом . Хоча завдання не з легких- учні зуміли з ним впоратися, адже використали всі свої набуті знання та здібності з хімії.

На уроках фізики , учні також мали змогу проявити свої знання, вміння та здібності у інтелектуальній грі « Фізичне лото». За результатами в кожному класі,6-10 кл. є свої переможці.

Завершення тижня відбулося не менш цікаво , оригінально та пізнавально-проведення шкільної лінійки та пізнавально-розважальної гри « Щасливий випадок»

На шкільній лінійці завданням кожного класного колективу було відгадати ребус та розповісти про відгадане слово.

У пізнавально-розважальній грі « Щасливий випадок» запеклу боротьбу вели дві сильні команди « Атом» та « Енергія». Кожна з команд мала змогу проявити свої знання , здібності, кмітливість та спритність. Але все ж таки з мінімальним відривом перемогла команда « Атом».

Проведені заходи протягом тижня активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення географії, біології, хімії, фізики, математики; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.

Тиждень природничо- математичних наук закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які й надалі будуть пробуджувати творчість і пізнання учнів та підтримувати їх інтерес і бажання вчитися.

Фотомат.тижня

Сьогодні 15 лютого виповнюється 33 роки ,як закінчилася страшна афганська війна, що тривала 3340 днів, в якій загинуло близько 15 тис воїнів, більшості з яких не виповнилося й 20 років. 10 років тривала ця війна. Через її полум’я пройшло ціле покоління.

Вона зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій військовий обов’язок, залишаючись вірними присязі до кінця. Ми ,підростаюче покоління,схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих. Шануємо і поважаємо ветеранів війни в Афганістані, складаємо їм щиру подяку.

Вшанування воїнів афганців

14 лютого святкується найромантичніше свято-День всіх закоханих.

Цей день — чудова подія, яка допомагає стати ближчими зі своїми коханими і рідними. А привітання з Днем святого Валентина — ще одна можливість показати свої почуття, висловити емоції і розкрити думки. Вони можуть бути романтичними, жартівливими та навіть короткими. Головне, щоб привітання з Днем святого Валентина несли лише позитив і гарний настрій.Сьогодні потрібно показати своїм коханим, другим половинкам, батькам, друзям та колегам, наскільки сильно ви їх цінуєте і всі ці позитивні емоції повернуться до вас сторицею.

До цього чудового дня у нашому закладі були проведені різні заходи: працювала святкова пошта,яка розносила валентинки своїм адресатам,акція «Міс Валентинка та Містер Валентин» та акція «Знайди свою половинку». Переможці всіх акцій отримали солодкі подарунки.

"День всіх закоханих"

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Сьогодні ми всі користуємося інтернетом: знаходимо важливу інформацію,спілкуємось з друзями,ділимось новинами та здобутками,граємо в ігри. Але ми повинні знати як правильно користуватися інтернетом,щоб не втрапити в неприємність.Тому до вашої уваги презентація,яка допоможе вам дати відповіді на багато ваших запитань.

Безпечний інтернет

Тиждень англійської мови

З 17.01.22 по 21.01.22 у стінах нашого навчального закладу проходив предметний тиждень «English Week» серед учнів 1-11 класів.

У рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Розпочався тиждень англійської мови з ознайомлення учнів з планом проведення заходів та отримали цікаві передбачення на майбутній тиждень.

Протягом тижня учням середніх та старших класів було запропоновано взяти участь у «цікавих перервах» - розгадуванні завдань, ребусів.

У вівторок для учнів початкових класів був проведений конкурс малюнка-аплікації «ABC world». Мета даного конкурсу – зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань. Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.

У середу для учнів 5-9 класів було проведено позакласну виховну годину «Welcome to Great Britain». Учні дізналися нові факти про Велику Британію та столицю Лондон, традиційні свята та важливі міста країни.

У четвер серед учнів 6-10 класів було проведено розважально-пізнавальний захід «English speaking countries». Під час проведення заходу в колективі панувала приємна весела атмосфера, адже учні показали неабияку креативність, кмітливість, оригінальне мислення для представлення англомовних країн. Того ж дня учні повинні були створити фото для конкурсу онлайн голосування.

У п’ятницю учні початкової школи взяли участь в інсценізації казки англійською мовою «Ріпка». Головною метою проведення заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, зокрема декламування віршів іноземною мовою, розвиток інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті.

Завершився тиждень англійської мови підбиттям підсумків всіх конкурсів , проводилося нагородження переможців.

Тиждень англійської мови

--- День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Це свято -втілення багатовікової мрії українців про єдність.Цього дня ми нарешті заявили на увесь світ:Ми – єдині.І жодна імперія не зможе нас розділити.

Сьогодні в актовій залі нашого навчального закладу була проведена ЗШ лінійка «Україна Соборна»,під час якої учні згадали події 1919 року та повернулися у сьогодення,щоб зрозуміти,що сьогодні значить для кожного українці Соборна Україна.

Закінчилась лінійка флешмобом «Я люблю Україну».

--- 16 січня – визначна дата для нашої країни. Цього дня ми вшановуємо пам»ять героїв,які загинули утримуючи важливий стратегічний об»єкт –Донецький аеропорт. В актовій залі нашого навчального закладу учнями 9 класу була проведена виховна година «Кіборги на захисті Вітчизни» В останні дні захисту 19 та 20 січня там загинуло багато українських захисників.Вони своєю кров»ю великими літерами вписали свої імена в історію України.Слово «кіборг»г назавжди закріпилося за захисниками Донецького аеропорту.

"Кіборги на захисті Вітчизни"

--- Зимові канікули- чудова пора.Можна покататися на ковзанах чи на санчатах з гірки,або навіть пограти у сніжки чи зліпити снігову бабу.Зимові канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з друзями та присвятити час улюбленим заняттям, але вони швидко закінчуються і знову починаються уроки.Яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у навчанні.

Наші учні цікаво провели ці зимові канікули і в них залишилось багато позитивних емоцій.

Новорічні свята 1-4 кл.

Зимові канікули. Зимові канікули учнів 10 кл.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031